Novinky

Tady by měly být ke čtení zprávy o postupu prací na Booviem2 napsané v poměrně srozumitelném jazyce. Pokud by se ale našel zájemce o nějaké detaily, může si prostudovat historii, kde by měla být zapsaná každá prťavá změna, která se udála.

 05.03.2002 Gunny

Ikonka Boovieho2 se na mě ještě vyčítavě dívá z pracovní plochy mého počítače, a tak abych ulevil svému svědomí, dávám k dispozici Boovieho2 přesně v tom stavu, v jakém (zatím?) skončil.

Zbyly mi tu ještě nějaké náčrtky a kousky grafiky, které nebyly do testu nikdy přidány (hm, pracovní adresář s grafikou má 87MB, takže by se asi ještě ledacos našlo), ale třeba je ještě zneužiju jinak. =)


 01.09.2001 Gunny

Boovie2 byl prakticky uložen k ledu. Zůstal jsem na něho sám, nikdo mě nemá rád a... a... No prostě je to všechno v pytli. =(


 22.03.2001 Gunny

Došlo k oživení menu, což potěší, protože nebylo kde nastavovat parametry a asi bude třeba někde vybírat, který level načíst... =)

Kromě toho se upravily některé podpůrné programy - sem tam něco chybělo nebo nefungovalo tak, jak mělo. (To se týká třeba fontů a zvukových formátů.)


obrázek

 22.11.2000 Gunny

Na soustředěnou práci není čas ani nálada, a tak jen pozvolna vzniká grafika - hlavně náčrtky a věci, které se dají recyklovat.


obrázek

 19.8.2000 Gunny

Nějak takhle vypadá momentálně testovací program. Nic moc, ale to se změní!

Boovie může chodit a poletovat, ale zatím je ve hře sám, takže to není příliš akční. =)


obrázek

 4.7.2000 Gunny

Zatímco probíhají změny knihoven pro práci s grafikou, vzniká i grafika. Vzhledem k tomu, že té 'definitivní' zase není tolik (takže si ji raději šetřím na později =), tak nabízím exkurzi pavilonem potvůrek.

Jak vidíte, náčrtky jsou v různé kvalitě (jak návrhy, tak provedení), takže není jisté, jestli se do hry všechny dostanou. Přežijí jen nejsilnější! =)


obrázek

 4.6.2000 Gunny

Tak jsem poněkud rozvětvil stránku k Booviemu2, abych si udělal místo pro psaní reportáží.

Na zahájení provozu by to chtělo zveřejnit něco efektního, ale po pravdě řečeno zatím skoro není co. Náš skvělý formát pro ukládání grafiky předvedu asi dost těžko, tak aspoň nějaký pracovní obrázek...


obrázek